Перейти к содержимому

Парі матч повна версія для бетторів

Букмекер «Парі Матч» почав свою роботу в 1994 році в Україні. Сьогодні цей бренд є одним із найбільш пізнаваних на пострадянському букмекерському ринку. Парі матч повна версія працює на основі ліцензії Кюрасао.

Станом на кінець 2019 року букмекер пропонує своїм клієнтам дві повноцінні версії сайту. Повна версія Parimatch https://ifbu.org.ua/parimatch-povna-versiya/, що отримала назву Air. Вона має сучасний дизайн і розширені функціональні можливості.

Лінії БК

БК Парі Матч охоплює більше 20 видів спорту і пропонує сотні змагань. Список доступний в правій стороні сайту. Кожен клік по виду спорту відкриває нові категорії:

  • турніри;
  • змагання;
  • матчі.

Повна лінія на кожен обраний поєдинок відображається в центральному блоці. На популярні матчі клієнтам доступні сотні ринків. Букмекер не обмежується лише звичними наслідками, пропонуючи індивідуальні ставки на гравців, великий вибір ринків на статистику. Менш популярні події включають порівняно менше виборів. Однак середньостатистичному користувачеві цього цілком вистачає.

Для укладення парі необхідно клікнути по коефіцієнту. У купоні, розташованому праворуч, вводимо суму і підтверджуємо операцію відповідної кнопкою.

Середня маржа компанії при до матчевих ставках становить 4%. По ходу гри вона зростає до 8-9%. Лінія, розпис і коефіцієнти в Classic Parimatch і Air аналогічні.

Способи поповнення

Поповнити рахунок в конторі можна всіма популярними методами, серед яких:

  • банківські карти Visa і MasterCard;
  • платіжні системи Webmoney, Qiwi, Yandex.Money, W1, Skrill, Neteller.

Депозит можна зробити і за допомогою терміналу або мобільного телефону. Підтримуються всі великі оператори України і ближнього зарубіжжя.

Основні плюси і мінуси повної версії БК Парі матч

У старій версії трансляції матчів доступні тільки на сторінці конкретного поєдинку. Air дозволяє закріпити цікавить відео в правому кутку і продовжити серфінг по сайту, аналізуючи інші ігри і лінії.

При розміщенні ставки в Парі Матч Класик внести суму і підтвердити парі можна лише в новому вікні, яке відкривається при виборі коефіцієнта. Air-версія дозволяє робити ставки в рамках однієї сторінки. Без відкриття додаткових вікон.

До плюсів старої версії можна віднести звичний інтерфейс. Цей аспект важливий для консервативних користувачів і тих, для кого описані вище переваги не грають суттєвої ролі.

Як увійти на стару версію та вхід через мобільний телефон

Для відвідування класичної версії БК Парі матч необхідно перейти за офіційною адресою. У лівому верхньому кутку користувачам доступна кнопка «Нова / стара версія». З її допомогою за бажанням можна перемикатися між інтерфейсами.

БК Парі Матч пропонує своїм клієнтам мобільну версію для всіх сучасних браузерів. Є і додатки. Встановити їх можна з офіційного сайту, відвідавши розділ «Мобільний беттинг» (посилання в підвалі головної сторінки).

Інтерфейс мобільної версії і додатків максимально наближений до оформлення основного сайту. Для входу та реєстрації в правому верхньому куті доступна відповідна кнопка, що відкриває форму авторизації та введення реєстраційних даних.


Поиск по странице

пользователей просматривает

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Последние посетители

Случайное изображение

Венечка....

Последние записи

Реклама на сайте: 8-988-144-79-78

Яндекс цитированияccfc5b9633a3decf730d1a1745650c2d